Latarnia Solarna Kers II 300W 1200lm 6500K EKO1191 Eko-Light
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Lampy solarne |
| Materiał | Tworzywo |
| Materiał dodatkowy | Szkło hartowane |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Barwa światła | Zimna 6500K |
| Strumień świetlny (lm) | 1200lm |
| Żywotność (h) | 20000h |
| Szerokość (cm) | 48,6 |
| Wysokość (cm) | 5,2 |
| Głębokość (cm) | 29,4 |
| Napięcie | 3.2V/8000mAh |
| IP | IP65 |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Wymiary opakowania (cm) | 50 x 33 x 60 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się