Lampka nocna SIMPLE Clear ML2289 Milagro
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampka nocna |
| Materiał | Abs |
| Kolor dominujący | Transparentny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| Strumień świetlny (lm) | 100lm |
| Żywotność (h) | 20000h |
| Szerokość (cm) | 8.5 |
| Wysokość (cm) | 24 |
| Głębokość (cm) | 8.5 |
| Wysokość klosza (cm) | 11 |
| Szerokość klosza (cm) | 8.5 |
| Napięcie | 3.7V |
| IP | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 9.5 x 9.5 x 25 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się