Lampka dziecięca MANGO ML2301 Milagro
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampka nocna |
| Materiał | Abs |
| Materiał dodatkowy | sylikon |
| Kolor dominujący | Zielony |
| Barwa światła | 3000K |
| Strumień świetlny (lm) | 20-23 lm |
| Żywotność (h) | 20000h |
| Szerokość (cm) | 12.3 |
| Wysokość (cm) | 11.1 |
| Głębokość (cm) | 12.2 |
| Napięcie | DC 5V/0.5A |
| IP | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 10 x 10 x 11 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się