Lampka dziecięca DINO ML2265 Milagro
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampka nocna |
| Materiał | Abs |
| Materiał dodatkowy | sylikon |
| Kolor dominujący | Wielokolorowy |
| Barwa światła | 3000K + RGB |
| Strumień świetlny (lm) | 2.46-34.19 lm |
| Żywotność (h) | 20000h |
| Szerokość (cm) | 9.5 |
| Wysokość (cm) | 13.8 |
| Głębokość (cm) | 11.3 |
| Napięcie | DC 5V/1A |
| IP | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 11 x 10.5 x 14.3 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się