Lampka biurkowa Post White 5W LED ML1631 Milagro
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa biurkowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Barwa światła | Zmienna 3000K÷6500K |
| Strumień świetlny (lm) | 300lm |
| Żywotność (h) | 25000H |
| Szerokość (cm) | 11,5 |
| Wysokość (cm) | 32 |
| Głębokość (cm) | 28 |
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| IP | IP20 |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Wymiary opakowania (cm) | 12.2 x 6 x 33.8 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się