Lampka Podszafkowa Viro 3CCT 30cm Dwupak EKB2577 Eko-Light
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa podszafkowa |
| Materiał | Abs |
| Materiał dodatkowy | PC |
| Kolor dominujący | Biały |
| Moc | 1.2W LED |
| Barwa światła | Zmienna 3000K / 4000K / 6500K |
| Strumień świetlny (lm) | 60lm |
| Żywotność (h) | 20000h |
| Kolekcja | VIRO |
| Szerokość (cm) | 4.1 |
| Wysokość (cm) | 1.65 |
| Głębokość (cm) | 30 |
| Napięcie | 5V |
| IP | IP20 |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Wymiary opakowania (cm) | 9.5 x 32.5 x 1.7 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się