Lampa wisząca VASO 2 WHITE 4W ML1401 Milagro
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Barwa światła | Ciepła 3000K |
| Strumień świetlny (lm) | 388lm |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Żywotność (h) | 25000H |
| Szerokość (cm) | 15 |
| Wysokość regulowana (cm) | 300-1500mm |
| Głębokość (cm) | 15 |
| Wysokość klosza (cm) | 17 |
| Szerokość klosza (cm) | 15 |
| Napięcie | ~230V/50Hz |
| IP | IP20 |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wymiary opakowania (cm) | 29 x 21 x 22 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się