Lampa wisząca Union Gold 40W LED 3000-4000-6000K ML1867 Milagro
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła | ZMIENNA 3000K / 4000K / 6000K |
| Strumień świetlny (lm) | 3000K:1760lm 4000K:1956lm 6000K:1863lm |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Żywotność (h) | 30000h |
| Szerokość (cm) | 40 |
| Wysokość regulowana (cm) | 200-1200mm |
| Głębokość (cm) | 40 |
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| IP | IP20 |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Wymiary opakowania (cm) | 45 x 9.5 x 46 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się