Lampa wisząca Nube 30cm biała LP-0030/1P 30cm WH Light Prestige
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | GX53 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Kolekcja | NUBE |
| Styl aranżacji | Nowoczesny, minimalistyczny, industrialny |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, jadalnia |
| Napięcie sieciowe | 230V |
| Wysokość produktu (cm) | 139,5 cm |
| Szerokość produktu (cm) | 30 cm |
| Głębokość produktu (cm) | 30 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się