Lampa wisząca MIRANDA MD1506-1 Zuma Line
towar niedostępny
Opis
| Kolor: | Czarny, Chrom |
| Materiał: | Szkło Metal |
| Seria: | Miranda |
| Klasa energetyczna: | A++, A+, A, B, C, D, E |
| Rodzaj trzonka: | G9 |
| Źródło światła: | 1 x 42W |
| Wysokość: | 120 cm |
| Średnica klosza: | 15 cm |
Bezpieczeństwo
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się