Lampa wisząca Linea Biały 36W LED 3000K-4000K-5700K ML1783 Milagro
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła | ZMIENNA 3000K / 4000K / 5700K |
| Strumień świetlny (lm) | 1800lm |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Ściemnianie | Nie |
| Żywotność (h) | 30000h |
| Szerokość (cm) | 120 |
| Wysokość regulowana (cm) | 15-150cm |
| Głębokość (cm) | 6 |
| Wysokość klosza (cm) | 60mm |
| Szerokość klosza (cm) | 1200mm |
| Napięcie | 230V 50Hz |
| IP | IP20 |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Wymiary opakowania (cm) | 123 x 9 x 8.5 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się