Lampa wisząca Infania 32 cm złota LED CCT LP-1670/1P GD Light Prestige
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Metal, silikon |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Kolekcja | INFANIA |
| Styl aranżacji | Nowoczesny |
| Pomieszczenie | Salon, jadalnia |
| Napięcie sieciowe | 230V |
| Barwa światła | CCT 3000K/4000K/6000K |
| Wysokość produktu (cm) | 122,5 cm |
| Szerokość produktu (cm) | 32 cm |
| Głębokość produktu (cm) | 32 cm |
| Klasa energetyczna | F |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Wymiary opakowania | 35 x 9 x 78 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się