Lampa wisząca Hall 350 cm czarny LED CCT LP-7098/7P BK Light Prestige
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 7 |
| Kolekcja | HALL |
| Styl aranżacji | Nowoczesny |
| Pomieszczenie | Salon, jadalnia, otwarty hol, elegancka przestrzeń komercyjna |
| Napięcie sieciowe | 230V |
| Strumień świetlny | 15300 lm |
| Barwa światła | 3000K/4000K/5700K |
| Wysokość produktu (cm) | 350 |
| Szerokość produktu (cm) | 100 |
| Głębokość produktu (cm) | 100 |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Wymiary opakowania | 113 x 118 x 29 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się