Lampa wisząca EMPOLI 55W LED 4000K ML1573 Milagro
towar niedostępny
Opis
Wykonana z najwyższej jakości materiałów, Lampa EMPOLI gwarantuje trwałość i niezawodność. Jeśli szukasz oświetlenia, które wyróżni Twoje wnętrze, nadając mu wyjątkowy charakter, Lampa EMPOLI to doskonały wybór. Zamów już dziś i wprowadź do swojego domu odrobinę nowoczesnego luksusu!
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Strumień świetlny (lm) | 3300lm |
| Żywotność (h) | 30000h |
| Szerokość (cm) | 60 |
| Wysokość (cm) | -0 |
| Wysokość regulowana (cm) | 600-1100mm |
| Głębokość (cm) | 60 |
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| IP | IP20 |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wymiary opakowania (cm) | 65 x 65 x 25 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się