Lampa wisząca Blossom 1xE27 MLP0870 Milagro
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Wysokość regulowana (cm) | 30-150cm |
| Wysokość klosza (cm) | 20 cm |
| Szerokość klosza (cm) | 40 cm |
| Napięcie | ~230v/50Hz |
| IP | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 41 x 41 x 21 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się