Lampa wisząca ATOLA 19W LED ML2244 Milagro
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła | Neutalna 4000K |
| Strumień świetlny (lm) | 1520lm |
| Ściemnianie | Nie |
| Żywotność (h) | 30000h |
| Szerokość (cm) | 125 |
| Wysokość regulowana (cm) | 400-1000mm |
| Głębokość (cm) | 20 |
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| IP | IP20 |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wymiary opakowania (cm) | 127 x 28 x 27 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się