Lampa wisząca ASCOLI 8W LED ML1419 Milagro
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa wisząca |
| Materiał | Ceramika |
| Materiał dodatkowy | Szkło, metal |
| Kolor dominujący | Wielokolorowy |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Barwa światła | Ciepła 3000K |
| Strumień świetlny (lm) | 1478lm |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Żywotność (h) | 25000H |
| Szerokość (cm) | 20 |
| Wysokość regulowana (cm) | 500-1500mm |
| Głębokość (cm) | 20 |
| Wysokość klosza (cm) | 11/18 |
| Szerokość klosza (cm) | 12/12 |
| Napięcie | ~230V/50Hz |
| IP | IP20 |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Wymiary opakowania (cm) | 52 x 27 x 27 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się