Lampa sufitowa UNIVERSE 30W CZARNY 4000K 30W LED IP20 ML1047 Milagro
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Barwa światła | 4000K |
| Strumień świetlny (lm) | 2500lm |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Szerokość (cm) | 75 |
| Wysokość (cm) | 6 |
| Głębokość (cm) | 45 |
| Wysokość klosza (cm) | 2 |
| Napięcie | ~230V/50Hz |
| IP | IP20 |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Wymiary opakowania (cm) | 76.5 x 7.5 x 44 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się