Lampa sufitowa ROWENA 18W LED ML2060 Milagro
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Imitacja drewna |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Strumień świetlny (lm) | 1030lm |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Żywotność (h) | 20000h |
| Szerokość (cm) | 58 |
| Wysokość (cm) | 9 |
| Głębokość (cm) | 27 |
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| IP | IP20 |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Wymiary opakowania (cm) | 62 x 32 x 14.5 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się