Lampa sufitowa Ibros XL 36W CCT 1xLED czarna IP44 LP-7001/1C BK 120 36 CCT Light Prestige
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Kolekcja | Ibros |
| Pomieszczenie | Salon, kuchnia, łazienka |
| Napięcie sieciowe | 230V |
| Strumień świetlny | 2880 lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Klasa energetyczna | F |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Zawartość opakowania | instrukcja obsługi, kołki rozporowe, lampa |
Bezpieczeństwo
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się