Lampa natynkowa zewnętrzna IP54 FANO S30 Zintegrowany LED AZ4787 AZzardo
towar niedostępny
Opis
| Typ: | Natynkowa, Plafon, Zewnętrzna, Łazienkowa |
| Typ źródła światła: | Zintegrowany LED |
| Liość źródeł ściatła: | 1 |
| Źródło światła w komplecie: | 24W |
| Moc maksymalna: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Materiał: | Aluminium |
| Wysokość produktu [cm]: | 30 |
| Szerokość produktu [cm]: | 30 |
| Głębokość produktu [cm]: | 9 |
| Temperatura barwowa: | 2600-6000K |
| Lumeny: | 1720 |
| Sterowanie pilotem: | Tak |
| Sieć Wi-Fi wymagana do działania produktu: | Tak |
| Napięcie: | 230V |
| IP: | IP54 |
| RGB: | Smart Tak |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się