Lampa najazdowa AROS IP67 3000K ST AZ5843 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Najazdowa |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Srebrny |
| Kolor uzupełniający | Przezroczysty |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Montaż | Podtynkowe |
| Wysokość produktu [cm] | 11,3 |
| Szerokość produktu [cm] | 13,8 |
| Przewód zasilający - długość [cm] | 25 |
| Przewód zasilający — kolor | Czarny |
| Lumeny | 1224Lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 12W |
| IP | IP67 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się