Lampa do systemu NEO SERIE 100 12W Czarny AZ5119 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System szynowy NEO MAGNETIC - 48V |
| Rodzaj | Lampa reflektor |
| Materiał | PVC |
| Kolor dominujący | Czarny mat |
| Kolor uzupełniający | Mlecznobiały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Montaż | Szyna |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 3 |
| Szerokość produktu [cm] | 3 |
| Długość produktu [cm] | 58 |
| Lumeny | 768Lm |
| Barwa światła | 3000K - 6400K |
| Możliwość przyciemniania | Tak |
| CCT regulacja barwy światła | Tak |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 90 |
| Żywotność | 30.000 h. |
| APLIKACJA Azzardo SMART | Tak |
| Sterowanie pilotem | Opcjonalnie |
| Bluetooth | Opcjonalnie |
| Napięcie | ⎓ 48V |
| Moc | 12W |
| Klasa ochrony | 3 |
| IP | IP20 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się