Lampa Solarna Link 5W 500lm 4000K EKO2359 Eko-Light
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Lampa solarna |
| Materiał | Abs |
| Materiał dodatkowy | PC |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Strumień świetlny (lm) | 500lm |
| Szerokość (cm) | 6 |
| Długość (cm) | 16.9 |
| Głębokość (cm) | 7.5 |
| Napięcie | 3.7V |
| IP | IP65 |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Wymiary opakowania (cm) | 19 x 7.5 x 8.5 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się