Lampa / Reflektor GARY do systemu BETA 230V MAGNETIC GU10 Czarny AZ5207 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System szynowy BETA MAGNETIC – 230V |
| Rodzaj | Lampa reflektor |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | PVC |
| Kolor dominujący | Czarny mat |
| Gwint | GU10 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Montaż | Szyna |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 13,3 ~ 13,6 |
| Szerokość produktu [cm] | 5,8 ~ 8 |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 35W |
| Klasa ochrony | 2 |
| IP | IP20 |
| Nachylenie (°) | 100° |
| Rotacja (°) | 350° |
| Gwarancja | 2 Lata |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się