Lampa 3 fazowa liniowa TANKER TRACK 3LINE 40W BK AZ5982 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System szynowy 3 obwodowy |
| Rodzaj | Lampa liniowa |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | PVC |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Montaż | Szyna |
| Pomieszczenie | Salon |
| Wysokość produktu [cm] | 6,6 |
| Szerokość produktu [cm] | 3,6 |
| Długość produktu [cm] | 84,5 |
| Lumeny | 3000Lm |
| Barwa światła | 3000K / 4000K / 6000K |
| CCT regulacja barwy światła | Tak |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 90 |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 40W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się