LAMPA SPOT ZUMA LINE CHUCK DL ROUND H-92699 white
towar niedostępny
Opis
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | Aluminium |
| Seria: | Chuck |
| Klasa energetyczna: | A++, A+, A, B, C, D, E |
| Rodzaj trzonka: | GU10 |
| Wysokość: | 3,8 cm |
| Napięcie zasilania: | 50W |
| Średnica/szerokość lampy: | 9,2 cm |
Bezpieczeństwo
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się