Kula Ogrodowa Globo Fi300 + Żarówka RGB A60 10W + Pilot EKO1365 Eko-Light
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Kula ogrodowa Fi 300 + Żarówka RGB A60 10W + Pilot |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | E27 (duży gwint) |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Barwa światła | RGB |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Szerokość (cm) | 30 cm |
| Wysokość regulowana (cm) | 28 cm |
| Napięcie | ~230v/50Hz |
| IP | IP44 |
| Wymiary opakowania (cm) | 30 x 30 x 30 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się