Kinkiet ścienny Isla XXL 4000K 1xLED biały IP44 GS-LWB-32W WH GS-LWB-32W WH Light Prestige
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Kolekcja | Isla |
| Styl aranżacji | Nowoczesny, klasyczny, industrialny |
| Pomieszczenie | Łazienka |
| Napięcie sieciowe | 230V |
| Strumień świetlny | 2100 lm |
| Barwa światła | 4000K |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Klasa energetyczna | F |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Zawartość opakowania | instrukcja obsługi, kołki rozporowe, kinkiet |
Bezpieczeństwo
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się