Kinkiet TRASIMENO WALL BK AZ5641 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | Szkło |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Szczotkowany mosiądz/matowy złoty |
| Gwint | G9/LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Montaż | Natynkowe |
| Składany | Tak |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, pokój, kuchnia |
| Wysokość produktu [cm] | 11,5 |
| Szerokość produktu [cm] | 28 |
| Długość produktu [cm] | 13 |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Lumeny | 192Lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 90 |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 2,9W / 1x G9 |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
| Nachylenie (°) | 90° |
| Rotacja (°) | 350° |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się