Kinkiet TESORO CHROME 15W ML1054 Milagro
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Barwa światła | 4000K |
| Strumień świetlny (lm) | 1200lm |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Szerokość (cm) | 30 |
| Wysokość (cm) | 15 |
| Wysokość klosza (cm) | 13 |
| Napięcie | ~230v/50Hz |
| IP | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 30.5 x 22 x 15.5 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się