Kinkiet PRECIOSA 4W LED ML2409 Milagro
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Strumień świetlny (lm) | 320lm |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Szerokość (cm) | 12 |
| Wysokość regulowana (cm) | 120mm |
| Głębokość (cm) | 17 |
| Wysokość klosza (cm) | 3.5 |
| Szerokość klosza (cm) | 12 |
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| IP | IP20 |
| Wymiary opakowania (cm) | 17 x 22 x 17 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się