Kinkiet Mirore Czarny 8W 40cm ML2025 Milagro
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Strumień świetlny (lm) | 880lm |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Żywotność (h) | 20000h |
| Szerokość (cm) | 40 |
| Wysokość (cm) | 4.5 |
| Głębokość (cm) | 14.1 |
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| IP | IP44 |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Wymiary opakowania (cm) | 14.5 x 4.5 x 31.5 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się