Kinkiet Magnet 9W+1xGU10 3000/4000K Biały Prawy ML1128 Milagro
towar niedostępny
Opis
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | GU10/LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Barwa światła | Zmienna 3000K / 4000K |
| Strumień świetlny (lm) | 550lm |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Żywotność (h) | 30000h |
| Szerokość (cm) | 40,4 |
| Wysokość (cm) | 11 |
| Głębokość (cm) | 9,1 |
| Wysokość klosza (cm) | 8 |
| Szerokość klosza (cm) | 6 |
| Napięcie | ~230V/50Hz |
| IP | IP20 |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Wymiary opakowania (cm) | 10 x 7 x 41.5 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się