Kinkiet MOONS 3-STEP CCT WALL AZ6666 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Kamień |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Kolor uzupełniający | Brązowy |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Wysokość produktu [cm] | 67 |
| Szerokość produktu [cm] | 33 |
| Długość produktu [cm] | 13 |
| Możliwa regulacja | Nie |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Lumeny | 193lm |
| Barwa światła | 2800 / 4000 / 5490K |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 90 |
| APLIKACJA Azzardo SMART | Nie |
| Sterowanie pilotem | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Napięcie | 230V |
| Moc | 31W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP20 |
| Nachylenie (°) | 138° |
| Klasa energetyczna | G |
| Opcje sterowania | 3-stopniowe CCT |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się