Kinkiet LUGANO ROUND WALL WH AZ5627 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Salon, sypialnia, pokój, kuchnia |
| Wysokość produktu [cm] | 8,5 |
| Szerokość produktu [cm] | 7 |
| Długość produktu [cm] | 6,3 |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Lumeny | 205Lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 90 |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 3W |
| Klasa ochrony | 2 |
| IP | IP20 |
| Nachylenie (°) | 90° |
| Rotacja (°) | 350° |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się