Kinkiet LARS ROUND WALL 3000K DGR AZ4504 Azzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | PVC |
| Kolor dominujący | Szary |
| Kolor uzupełniający | Przezroczysty / Mleczny biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Montaż | Natynkowe |
| Pomieszczenie | Łazienka / schody |
| Wysokość produktu [cm] | 13,5 |
| Szerokość produktu [cm] | 9,5 |
| Długość produktu [cm] | 10,5 |
| Barwa światła | 3000K |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 80 |
| Żywotność | 25.000 h. |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 13W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP44 |
| Gwarancja | 3 Lata |
| Klasa energetyczna | G |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się