Kinkiet IVER IP54 SENSOR 3000K DGR AZ5701 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa zewnętrzna |
| Rodzaj | Kinkiet – lampa elewacyjna |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał dodatkowy | PVC |
| Kolor dominujący | Szary |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Montaż | Natynkowe |
| Wysokość produktu [cm] | 16 |
| Szerokość produktu [cm] | 16 |
| Długość produktu [cm] | 20,5 |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Lumeny | 1434Lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Współczynnik oddawania barw [Ra] | ≥ 90 |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Zasięg czujnika | HORIZONTAL: 0,5 - 10M. / VERTICAL: 2 - 2,5M. / ANGLE: 150° / TIME: 30S. - 3MIN. / DUSK SENSITIVITY |
| Napięcie | ~ 230V |
| Moc | 20W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP54 |
| Rotacja (°) | 350° |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się