Kinkiet FRAME WALL 3000K BK AZ7014 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Wysokość produktu [cm] | 6 |
| Szerokość produktu [cm] | 17,5 |
| Długość produktu [cm] | 11 |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | 3000K |
| APLIKACJA Azzardo SMART | Nie |
| Sterowanie pilotem | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Napięcie | 230V |
| Moc | 12W |
| Klasa ochrony | 1 |
| IP | IP65 |
| Klasa energetyczna | G |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się