Kinkiet EUFORIA WALL 1 GO AZ6741 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Kolor uzupełniający | Transparentny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Wysokość produktu [cm] | 18 |
| Szerokość produktu [cm] | 14 |
| Długość produktu [cm] | 7 |
| Możliwa regulacja | Tak |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Barwa światła | 3000K |
| APLIKACJA Azzardo SMART | Nie |
| Sterowanie pilotem | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Napięcie | 230V |
| Moc | 6W |
| Klasa ochrony | 2 |
| IP | IP20 |
| Klasa energetyczna | G |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się