Kinkiet ELEGANCE 9W LED ZŁOTY 4000K 9W LED IP20 ML0994 Milagro
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Kinkiet |
| Rodzaj | Lampa ścienna |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Akryl |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Barwa światła | 4000K |
| Strumień świetlny (lm) | 500lm |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Szerokość (cm) | 17 |
| Wysokość (cm) | 12 |
| Głębokość (cm) | 17 |
| Wysokość klosza (cm) | 8 |
| Szerokość klosza (cm) | 15 |
| Napięcie | ~230V/50Hz |
| IP | IP20 |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Wymiary opakowania (cm) | 22 x 22 x 16 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się