HERA Downlight Pojedyńczy Spot Biały 106212 Markslojd
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Oczko |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Strumień świetlny | 255lm |
| Barwa światła | 3000K |
| Kąt (°) | 30° |
| Moc maksymalna | 3.6W |
| Klasa bezpieczeństwa | CLASS III |
| IP | IP44 |
| Szerokość (cm) | 8,5 |
| Głębokość (cm) | 8,5 |
| Wysokość (cm) | 4,5 |
| Kolor przewodu | Biały |
| Długość przewodu cm | 200 |
| Materiał klosz | Aluminium |
| Kolor klosz | Biały |
| Wymiary opakowania (cm) | 10 x 10 x 6,5 |
Bezpieczeństwo
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się