EVO BLACK Barwa Ciepła 3000K. PIR. 12V | EKS6898 Milagro
towar niedostępny
Opis
Oprawy Schodowe Eko-Light to wysokiej jakości oprawa LED o charakterze dekoracyjno-użytkowym. Znajduje zastosowanie przy oświetlaniu korytarzy, ciągów schodowych, dekoracyjnym podświetlaniu mebli oraz tworzeniu aranżacji świetlnych w architekturze wnętrz. Oprawa posiada wbudowany czujnik ruchowy, więc włączać bedzie się tylko w chwii wykrycia ruchu. Dzięki zastosowanemu serownikowi oprawa może być instalowana na początku i końcu ciągu oświetlenia, zapaljąc wszystkie oprawy w momęcie wykrycia ruchu. Abu oprawa działała poprawnie konieczne jest podłączenie jej do zasialacza 12V.
Kolor oprawy: Czarny
Materiał dominujący: TWORZYWO SZTUCZNE + ALUMINIUM
Wymiary - SZEROKOŚĆ: 75 mm, GŁĘBOKOŚĆ: 7 mm, WYSOKOŚĆ: 75 mm
Oświetlenie o mocy: 0,6W - Zestaw zawiera źródło światła: TAK
Dane techniczne
| Typ | Oprawa schodowa |
| Rodzaj | Z czujnikiem ruchu |
| Materiał | Tworzywo |
| Materiał dodatkowy | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kolor uzupełniający | Biały |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | LED |
| Moc | 0.6W |
| Barwa światła | Ciepła 3000K |
| Strumień świetlny (lm) | 13LM |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Kolekcja | EVO |
| Szerokość (cm) | 7.5 |
| Wysokość (cm) | 7.5 |
| Głębokość (cm) | 2.3 |
| Napięcie | 12V |
| IP | IP20 |
| Czujnik ruchu | Tak |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się