D2311-80 LUSTRO LED 80X80 CM Zuma Line
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lustro |
| Materiał | Szkło |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo |
| Kolor dominujący | Transparentny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | IP44 |
| Rodzaj zasilania | 230V |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 626lm |
| Temperatura barwowa | 3000/4000/6000K |
| Moc (W) | 36 |
| Wysokość (cm) | 80 |
| Szerokość (cm) | 80 |
| Długość (cm) | 0,4 |
| Seria | LUSTRO |
| Styl | Sieciowe |
| Ściemnianie | Tak |
| Barwa światła | Zmienna |
| Wymiary opakowania (cm) | 87 x 87 x 6.5 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się