CAPRI Barwa Zimna 6500K | EKS4420 Milagro
towar niedostępny
Opis
Kwadratowy reflektor wpuszczany LED CAPRI o barwie Zimnej, może świecić światłem w prawie każdym pomieszczeniu można go zamontować na suficie jak i przy schodach element zapewniający oświetlenie ogólne. Tym samym zastosowanie dekoracyjne w podświetleniu LED MEBLI. Kolor zimny uspokaja,wycisza. Zapewnia doskonałe dopasowanie do własnych potrzeb użytkownika.
Kolor oprawy: Srebrny/Biały
Materiał dominujący: TWORZYWO SZTUCZNE + ALUMINIUM
Wymiary - SZEROKOŚĆ: 75 mm , GŁĘBOKOŚĆ: 7 mm , WYSOKOŚĆ: 75 mm
Oświetlenie o mocy: 0,6W - Zestaw zawiera źródło światła: TAK
Dane techniczne
| Typ | Oprawa schodowa |
| Rodzaj | Bez czujnika ruchu |
| Materiał | Tworzywo |
| Materiał dodatkowy | Aluminium |
| Kolor dominujący | Biały |
| Kolor uzupełniający | Srebrny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | LED |
| Moc | 0.6W |
| Barwa światła | Zimna 6500K |
| Strumień świetlny (lm) | 15LM |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Kolekcja | CAPRI |
| Szerokość (cm) | 7.5 |
| Wysokość (cm) | 7.5 |
| Głębokość (cm) | 2.3 |
| Napięcie | ~230V/ 50z |
| IP | IP20 |
| Czujnik ruchu | Nie |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się