C230617002B SERANA LAMPA SUFITOWA ZŁOTA+CZARNA+DREWNO/ GOLD+BLACK+WOOD Zuma Line
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | Lampa sufitowa |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Drewno |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Kolor uzupełniający | Czarny, drewno |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Zasilanie (V) | IP20 |
| Rodzaj zasilania | 230V |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1900lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Moc (W) | 40 |
| Wysokość (cm) | 9 |
| Szerokość (cm) | 44 |
| Długość (cm) | 57 |
| Seria | SERANA |
| Styl | Sieciowe |
| Barwa światła | Ciepła |
| Ściemnianie | Nie |
| Wymiary opakowania (cm) | 45.2 x 11 x 58.4 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się