BETA szyna natynkowa 1m MAGNETIC57 230V Czarna AZ5139 AZzardo
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System szynowy BETA MAGNETIC – 230V |
| Rodzaj | Szyna magnetyczna 1m system BETA – MAGNETIC57 |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Montaż | Natynkowe |
| Wysokość produktu [cm] | 5,7 |
| Szerokość produktu [cm] | 3 |
| Długość produktu [cm] | 100 |
| Napięcie | ~ 230V |
| Klasa ochrony | 1 |
| Gwarancja | 2 Lata |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się