10050 OPRAWA DALI CCT DT8 60CM Zuma Line
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System szynowy Magnetyczny |
| Rodzaj | Oprawa magnetyczna |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Ilość źródeł światła | 144 |
| Zasilanie (V) | IP20 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1820lm |
| Temperatura barwowa | 3000/4000/5000K |
| Moc (W) | 24W |
| Klasa energetyczna | G |
| Wysokość (cm) | 42 |
| Szerokość (cm) | 22 |
| Długość (cm) | 600 |
| Sterowanie | Pilot |
| Ściemnianie | Tak dali dt8 |
| Barwa światła | Tak |
| Wymiary opakowania (cm) | 4.5 x 2.4 x 61 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się