10014 REFLEKTOR 12W 3000K CZARNY Zuma Line
towar niedostępny
Dane techniczne
| Typ | System szynowy Magnetyczny |
| Rodzaj | Reflektor magnetyczny |
| Materiał | Metal |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Gwint | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie (V) | IP20 |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Strumień świetlny (lm) | 1058lm |
| Temperatura barwowa | 3000/4000/5000K |
| Moc (W) | 12W |
| Klasa energetyczna | G |
| Wysokość (cm) | 110 |
| Szerokość (cm) | 55 |
| Długość (cm) | 55 |
| Ściemnianie | On/off |
| Barwa światła | Tak |
| Wymiary opakowania (cm) | 6 x 6 x 15 |
Rabat w koszyku:
od 1000 do 1500 zł - 3%
od 1500 do 2000 zł - 5%
od 2000 zł do 3000 zł - 7%
od 3000 zł do 4000 zł - 10%
od 4000 zł do 5000 zł - 12%
od 5000 zł - 15%
Rabaty nie łączą się